Mi:Fiesta

Kuva lehel 20 40 80

Käeketid ja - võrud

Mi:Fiesta

MiFiesta ehete taga on iseõppinud ehtekunstnik Helene Kõiv, kes on valmistanud poolvääriskividest ehteid alates 2015. aasta kevadest.

„Poolvääriskivid on toonud mulle endale nii palju head, tervist ja uut energiat, ning ehete ilu ja värvide mäng on paelunud mind juba lapsepõlvest saati. Seetõttu otsustasingi kivide ilu ja headuse ühendada ning hakata looma ka teistele soovijatele erilisi poolvääriskividest käevõrusid. Lisaks käeehetele valmistan ka kõrvarõngaid, võtmehoidjaid ja kaelakeesid.

Püüan leida eri-ilmelisi ja seejuures silmale ilusaid kivisid, mida kombineerin hõbeda või kullaga. Disainis pööran palju tähelepanu lihtsusele ja kivi enda sära väljatoomisele.

Inimeste soovid on väga erinevad, kuid tulen rõõmuga klientide soovidele vastu, sest isikliku soovi kohaselt kombineeritud poolvääriskividest valmistatud ehe on justkui talisman, mis aitab kindlasti erinevate pisemate ja suuremate eesmärkide saavutamisele palju kaasa.

Võta minuga julgelt ühendust kui soovid ehet, mis on kokku pandud just nendest kividest, mida Sina oma ellu hetkel vajad.“

Helene Kõiv