Ostuinfo

Üldtingimused

Urblings.ee on looduslikke kristalle ehk kivimeid, mineraale ja neist valmistatud ehteid ja muid seonduvaid tooteid (edaspidi Tooted) müüv e-pood, mida haldab Karmeks Grupp OÜ;

Urblings.ee kasutajaks registreerides ja/või Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Lepingu sõlmimine

 • Urblings.ee müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid;
 • Urblings.ee ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Urblings arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

Hind

 • Urblings.ee-s müüdavate Toodete hinnad (ilma käibemaksuta) on märgitud tootelehtedel. Käibemaksu Te maksma ei pea meie juurest ostest. Kampaaniate soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind;
 • Urblingeri (kliendikonto omanike) soodustus kuni -5% erinevate ehete puhul, rakendub ainult täishinnaga toodetele.

Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused

 • Urblings.ee teeb endast kõik oleneva, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Mis juhtub siis, kui oled tellinud Toote, kuid see on tegelikult otsa saanud? Sellisel juhul võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning saad valida endale kõige sobivama variandi:
  • kanname Sulle järgmisel tööpäeval raha tagasi;
  • asendame Toote samas väärtuses Too(de)te vastu;
  • tellime võimalusel Toote uuesti, kuid sellisel juhul pikeneb kohaletoimetamise aeg ☺
 • Urblings.ee teeb endast kõik oleneva, et Tootefotod oleksid tegelikkusele vastavad, kuid need võivad mõnikord erineda Toodete tegelikust väljanägemisest, kuna looduslikud mineraalide võivad teineteisest erineda värvitoonide poolest ja tarnepiirkonnast tulnevalt ☺
 • Urblings.ee teeb, endast kõik oleneva et Toodete kirjeldused oleksid ammendavad, kuid alati ei pruugi see nii olla. Uuendame ja täiendame Toodete infot regulaarselt, et tagada kirjelduste ajakohasus☺

 Konto loomine

 • Urblings.ee konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: kliendihinnad erinevatele toodetele (kui ostusumma ületab 50 eurot saate Urblingeri sooduskupongi omanikuks, mis tagab teile 5% soodustuse järgmiselt ostult, 100€ ostu puhul on sooduskupongi väärtus juba -7% uuelt ostult), enda ostude ajaloo jälgimine, uudiskirja saamine, sooduspakkumised konto omanikele jne.
 • Üks füüsiline isik või juriidiline isik võib omada ainult ühte Urblings.ee kontot.

Ostmine

 • Lisa need Urblings.ee-st valitud ehted (Tooted), mis meeldisid ja kõnetasid, klikates "Lisa korvi" nupukesele. Vajadusel vali  eelnevalt ka sobib suurus ning vajuta nuppu "Lisa korvi";
 • Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule "Ostukorv", mille vajutamisel avaneb "Ostukorvi" vaade. Kui ostukorvi lisatud ehe on ainuke, mida soovid soetada, vajuta nuppu "Edasi ostukorvi". Siis jõuadki oma ostukorvi, kus on kenasti olemas Su välja valitud ehe. Kui see on ainuke ehe, mida osta soovid, vali saatmisviis ja vajuta „Kinnita tellimus“.
 • Kui soovid Urblings.ee-s veel ringi vaadata ning lisaks olemasolevale ehtele näiteks ka sobiva kaaslase juurde tellida, võid liikuda "Tagasi poodi" nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt ehte lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.
  • Said kuskilt soodustuse koodi? Soodustuse saamiseks sisesta Ostukorvis väljale "Sisesta sooduskupongi number" enda kood ning vajuta nupule "OK". Erinevatele soodustuse koodidele kehtivad ka erinevad tingimused, mis on alati ära toodud kampaaniatingimustes — palun jälgi neid hoolikalt. Igal juhul peab soodustuse koodi kasutades jääma lõpliku ostukorvi summa suurem kui 0,01€;
 • Vajutades "Kinnita tellimus" avatakse Sulle andmete sisestamise väljad. Palun täida nõutud väljad; * *Vali sobiv "Makseviis". Urblings.ee-s saad tasuda Swedbank’i, SEB pangalingi kaudu ja Visa, MasterCard krediitkaartidega.
 • Kontrolli tellimus üle ning vajuta linnuke ka kasti „Nõustun tingimustega“, see kinnitab, et oled lugenud käesolevaid tingimusi ☺, seejärel "Maksa";
 • Sind suunatakse Maksekeskusesse, kus saad valida sobiva panga, kus saad makse lõplikult sooritada.
  NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita!

Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. Oledki saanud uue Toote omanikuks ☺!

Kohaletoimetamine

Urblings.ee-st ostes on võimalik valida mitme erineva Toote kohaletoimetamise viisi vahel:

 1. Omniva pakiautomaat (2,89 €). Tellitud Tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile.
  • Toote tellimiseks Omniva pakiautomaati vali sobiv linn ja pakiautomaat.
  • Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva pakiautomaati, tuleb Sulle selle kohta teade e-kirja ja SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.
   NB! Palun säilita SMS teade ja pakend kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni.
  • Juhul, kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel (s.t. ajavahemikul reedel pärast kella 08.59 kuni esmaspäeval kella 8.59-ni) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneva esimese tööpäeva kella 9.00-st;
  • Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe Tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse Toode tagasi Urblings.ee-le.
  • Välismaale saatmiseks tuleb valida tellimuse vormistamisel saatmismeetodiks "Välismaale tellimiseks" ja võtta meiega ühendust e-posti aadressil info@urblings.ee, et leppida kokku postituses ja postitasus. 
  • Tellitud Toode peaks Sinuni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel info@urblings.ee või helistades 535 66 727. Aitäh ☺!
  • Urblings.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud Omniva pakiautomaati või postkontorisse.
 2. Omniva postkontor (3,69 €). Tooted saad postkontorist kätte keskmiselt 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile;
  • Kui tellitud Tooted jõuavad Sinu valitud postkontorisse, saadetakse Sulle SMS-sõnum.
   NB!! Toote pakendi peal on Toote triipkood, mille numbrit säilita kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni.
 3. Tulen ise järele ☺. Selleks palume eelnevalt e-posti teel info@urblings.ee või telefoni teel 535 66 727 meiega sobiv aeg kokku leppida, kuna me ei pruugi alati stuudios kohal olla. Aitäh ☺!
  • (Kui Sul on hädasti vaja kasutada mõnda muud viisi oma ehte kätte saamiseks, ole hea helista või saadas e-mail: info@urblings.ee ja leiame lahenduse ☺)
  • Kui Sul on ehete kättesaamisega mingil põhjusel eriti KIIRE, siis palun helista meile ja leiame lahenduse, kuidas "õigeks ajaks" ehted Sinuni toimetada (cargo, kuller jne)  ;)

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõistame, kui ostetud ehted sulle mingil põhjusel ei sobi. Sul on täiesti õigus loobuda oma soetatud ehtest kuni 14 päeva jooksul alates Toote Omniva pakiautomaati või postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

 • Kui soovid toote tagastada, siis anna sellest palun esimesel võimalusel märku! Saada meile vabas vormis avaldus e-meili teel info@urblings.ee, kus on kirjas tellimuse number või siis ostetud toote kood. Tagastatav ese peab olema kasutamata ning algupärases seisukorras. Postikulu ei kuulu tagastamisele.
 • Paki tagasi saatmise kulud pead hetkel kahjuks ise katma.
 • Õigeaegselt ollakse tagastatud siis, kui tagastamise või ümbervahetamise avaldus on saadetud Urblings.ee e-postile info@urblings.ee ja Toode on koos taotlusega postitatud Omniva pakiautomaadi vahendusel Urblings.ee aadressile ülal nimetatud tähtaja jooksul. Raha tagastatud Toodete eest hüvitame Sulle 14 tööpäeva jooksul alates Toodete õigeaegsest tagasi jõudmisest Urblingsile;
 • Toote tagastamise ja ümbervahetamise kord:
  • Saada meile vabas vormis avaldus e-posti teel info@urblings.ee.
  • Juhul kui tellisid Toote Omniva pakiautomaadi vahendusel, vii Toode Omniva pakiautomaati ja saada see meile Tartu Ringtee Selveri pakiautomaati tagasi. Kasuta meie telefoni numbrit 535 66 727.
  • Juhul kui tellisid Toote Omniva postkontorisse, vii Toode ükskõik millisesse Omniva postkontorisse ja saada see meile tagasi Tartu Ringtee Selveri pakiautomaati.
  • Toote sihtkohaks märgi  alati Tartu Ringtee Selveri pakiautomaat (Karmeks Grupp OÜ, telefon +372 535 66 727). Toode jõuab Urblings.ee-le 5 tööpäeva jooksul ja kätte saamise kohta saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse.

Tagastatava või ümbervahetatava Toote seisukord

 • Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi olla kahjustunud.
 1. Kui tagastatav Toode (ja Toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud Urblings.ee-st või Toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on Urblings.ee-l õigus tasaarvestada Toote väärtuse vähenemine Sinu poolt Toote eest tasutud ning Sulle tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Urblings.ee Sulle avalduse;
 2. Juhul, kui Sa ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Sul õigus kaasata Toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Sinu ja Urblings.ee vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.
 • Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke.
 1. Kui selgub, et Toodet on kasutatud, juhindub Urblings mõistliku kasutuse põhimõttest.
 • Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis.
 1. Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis;

Ümbervahetamise erisused

 • Ümbervahetamise korral paneme Sulle uue soovitud Toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva Toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni sama kiiresti kui tavaostu korral;
 • Ümbervahetamisel teistsuguse toote vastu ilma veenva põhjenduseta lisandub postitasu.
 • Urblings ei saa alati garanteerida Toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Sooduskampaaniate puhul pakume ümbervahetamise võimalust vaid siis, kui ostetud toode on defektne või transpordi käigus kannatada saanud. Juhul, kui Sa asendustoodet ei leia, tagastame Sulle ostusumma.

Mured ehetega

Meie vastutame, et Sinu ehted vastu peaksid ja probleeme ei oleks.

 • Urblings vastutab Toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis olid Tootel selle üleandmise ajal.
 • Probleemi lahendamiseks palun:
  • Saada meile kohe e-mail: info@urblings.ee ning lisa probleemse ehte foto, kus   murekoht nähtaval on. Ole hea ja lisa ka oma tellimuse number või arve koopia. Lisaks kindlasti ka:
 • Enda nimi ja kontaktandmed
 • Kaebuse esitamise kuupäev
 • Toote puudus
 • Urblingsile esitatav nõue
  • Saadame sulle tagasi instruktsioonid, kuhu postitada "haavatud" ehe. Postitamine on meie kulul.
  • Urblingsil on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.
  • Palun pane ehe meile teele hiljemalt 10 päeva jooksul avalduse saatmisest.
  • Kui ehtel on viga tekkinud hooletu kasutamise tagajärjel (kukkumise- ja löögijäljed, kemikaalidega kokkupuude, füüsilise hävingu jäljed), siis korraldame asja parandamise, kuid kulud jäävad Sinu kanda.
  • Kui tegu on tootja praagiga, siis ehte ostmisest 1-6 kuu jooksul, toimub ehte parandamine või asendamine meie kulul või kanname Sulle raha tagasi.
  • Kui probleem ilmneb ehte ostmisest  7-24 kuu jooksul,  katame posti ja toote parandamisega seotud kulud vaid siis, kui ekspertiis tuvastab, et Sinu pretsensioon on õigustatud ning tegu on kvaliteediveaga.
  • Urblings ei vastuta Toodetel lasuvate puuduste eest, mis on tekkinud:
   • Kliendist tulenevatel põhjustel;
   • Toote mittesihipärase kasutamise tõttu;
   • Toodete kasutusjuhendis märgitud õpetuse mittejärgimise või hoolduse mittetegemise tõttu;
  • Juhul kui ekspertiisi käigus selgub, et Toodete puudused tulenevad käesolevate müügitingimuste ülal nimetatud põhjustel, ei tagastata Toote maksumust ega transpordikulusid ja saate toote tagasi.
  • Urblings tasub Sinu arvelduskontole tagastatud Toote maksumuse 14 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast;

Vastutus ja vääramatud jõud

 • Urblings.ee vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Urblings.ee ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses;
 • Urblings.ee ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida me ei saanud mõjutada ning mille saabumist Urblings ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud);
 • Urblings.ee ei vastuta Toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast Toote üleandmist vedajale;
 • Urblings.ee vastutab Sinu eest Toote müügihinna ulatuses. Urblings ei võta vastutust puudusega Toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Privaatsus

 • Urblings.ee e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku Urblings.ee-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel;
 • Urblings.ee-le teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui oled märkinud linnukese vastavas aknas vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel;
 • Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses;
 • Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Urblings.ee kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus;

Isikuandmeid töötleb Karmeks Grupp OÜ (Reg nr 11348445), Kesk 20-3, Ulila 61302, Puhja vald, Tartumaa.

Infoks:

Sinu poolt sisestatud isikuandmeid on meie jaoks konfidentsiaalne info. Kogume minimaalselt isikuandmed, mis on vajalikud tellimuste täitmiseks. Me ei avalda kunagi Sinu  andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud juhul, kui neid on vaja tellimuse täitmiseks või seda nõuab seadus. Pangalingiga maksmisel ei saa teada meie ega ka kolmandad isikud teie internetipanga andmeid.

Tingimuste muutmine

 • Urblings.ee-l on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje Urblings.ee kaudu;
 • Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel Urblings.ee. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Urblings.ee ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesoleva lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti;
 • Urblings.ee jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 35 eurot maksev kee on kogemata müügis 5 euroga ja tegemist on ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja Toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

Muud tingimused

 • Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest;
 • Sinu ja Urblings.ee vahel seoses Urblings.ee-st toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tartu Maakohtusse.

Kuid tea, et tegutseme Sinu heaks parimas usus ja lootuses. Meile meeldib, kui olukorrad lahenevad kergelt ja rõõmsalt ☺

Küsimuste korral palun helistage telefonil 535 66 727 või kirjutage info@urblings.ee.

 

Soovime Sulle lihtsat ja muretut tellimist!

 

Armastust, julgust ja rahulolu soovides,

Sinu Urblings